wedstrijdgroep

De trots van onze vereniging is de wedstrijdgroep. Getalenteerde atleten die HBC Gymnastics gaan vertegenwoordigen tijdens de wedstrijden.
Op deze pagina vind je alle informatie over de wedstrijdgroep.

Alle turnsters doen mee aan ca. 6 wedstrijden per jaar en trainen 4 tot 6 uur per week bij de wedstrijdgroep in de Evenaar.


Training gymzaal de Evenaar 

 

De Evenaar
van der Waalslaan 33
2105 TC Heemstede

 

Dinsdag 15:30 - 16:30 Voorbereidingsgroep meisjes 5 - 10 jaar

Dinsdag 16:30 - 18:30 Meisjes geboren 2013 -2009

Dinsdag 18:00 - 20:00 Meisjes geboren 2008  en ouder

 

Donderdag 17:00 - 19:00 Meisjes geboren 2013 en ouder

 

Vrijdag 17:00 - 19:00 Meisjes geboren 2010 en ouder

 



Training Amstelveen

Sportvereniging Amstelveen
Sportlaan 29
1185 TB Amstelveen

 

8x per jaar turnen alle turnsters van de wedstrijdgroep in de turnhal in Amstelveen van 15:00 - 17:00
Data seizoen 2020-2021
19 september 29 mei
3 oktober 7 november 12 december 9 januari 30 januari 20 maart


Niveau turnsters seizoen 2020 - 2021

Naam Niveau Divisie 5 Divisie 4   Naam Niveau Divisie 5 Divisie 4
 Lara Wiffrie Pre-instap D2     Amber Marchand Jeugd 2 G  
Dorien Trousset Instap   D1   Maxe Hertz Jeugd 2 G  
Sara de Graaf Pupil 1   D1   Chloe van der Klip Jeugd 2 G  
Veerle Alink Pupil 1   D1   Scarlett Vermeulen Jeugd 2 G  
Maya Gomez Pupil 2 D2     Rose Schenk Jeugd 2 G  
Eva Kousebroek Pupil 2 D2     Iris van der Slikke Junior F  
Maria Roodenbrug Pupil 2 D2     Lone Kolleman Junior F  
Benthe Trousset Pupil 2 D2     Fleur te Riele Junior F  
Olivia Lems Pupil 2   D1   Eva Dijkstra Senior E  
Merle van der Wal Jeugd 1   D1   Ires van Iperen Senior   D
Livia Schavemaker Jeugd 1   D1          
Lieve Harmes Jeugd 1   D1          

Wedstrijdagenda 2020 - 2021

Dag Wedstrijd Locatie Divisie  
Zondag 29 november Onderlinge wedstrijd Heemstede Evenaar Alle wedstrijdturnsters die deelnemen aan wedstrijden  

I.v.m. de coronamaatregelen zijn alle data voor komend seizoen nog niet definitief.

Maar houd rekening met de volgende data:

Dag Wedstrijd Locatie Divisie  
Zaterdag 6 februari        
Zondag 7 februari        
Zaterdag 6 maart        
Zaterdag 17 april        
Zondag 18 april        
Zondag 16 mei        
Zaterdag 5 juni        
Zaterdag 12 juni